Redakční systém

Chcete mít úplnou kontrolu nad obsahem svých stránek?

Stránky tvoříme v redakčním systému Drupal, tento open source projekt využívá mnoho světově známých webů jako např.:  stránky Bílého domuhttp://www.whitehouse.gov, a také stránky televizních stanic např. MTV http://www.mtv.com,  PRIMA TV  http://www.iprima.cz  a mnoho jiných. Google registruje asi 30 miliónů stránek vytvořených v tomto redakčním systému. Je jedním z nejlepších svého druhu na světě. Je vysoce modulární, což umožňuje vhodnou kombinaci dostupných modulů vytvořit jakýkoli web. V případě specifických požadavků je možné na míru naprogramovat libovolný modul, který se přesně postará o nové funkce vašeho webu. Vývoji Drupalu se věnují stovky vývojářů po celém světě a na jeho bezpečnost dohlíží mezinárodní bezpečnostní tým.


Drupal má svoje uplatnění od jednoduchých osobních nebo firemních prezentací až po rozsáhlé projekty v podobě různých magazínů, inzertních webů, stahovacích webů, e-shopů a jiných. Jakou výhodou je, že systém Drupal open source? V případě, že chcete další rozvoj stránek svěřit někomu jinému, stačí najít odborníka na tento redakční systém.


Administrační část redakčního systému přizpůsobujeme každému tak, aby zpráva obsahu byla jednoduchá, přehledná a intuitivní. Každému klientovi dodáváme přehledný manuál, který vysvětluje jednotlivé části webu. V případě zájmu je možné si také dohodnout zaškolení a zprávu obsahu si tak ukázat v praxi.